Dodamies ekskursijā uz Siguldas Zoo

22.maijā PI grupu Mēnestiņš un Zvaigznītes bērni kopā ar skolotājām un auklītēm devās mācību ekskursijā uz Siguldas Zoo, lai iepazītos ar tur mītošajiem dzīvniekiem.

Šis ir lielākais privātais Zoo Latvijā, kas atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Šeit bērniem bija iespējams satikt zebras, kamieļus, lemūrus, lamas, alpakas, dambriežus, hailandas govis, poitou ēzelīšus, trusīšus, valē kazas, pāvus, surikatus un daudz citus dzīvnieciņus. 

PI grupas Mēnestiņš bērni ekskursijās devušies jau vairākkārt, taču mazākie PI grupas Zvaigznīte  grupas bērni ar patīkamu saviļņojumu devās savā pirmajā lielajā ekskursijā. Pirmais piedzīvojums sākās ar braucienu autobusā. Bērni ar sajūsmu acīs (daudzi pirmo reizi) kāpa autobusā. Apskatījām Siguldas Zoo dažādos dzīvnieciņus un emociju pārbagāti devāmies mājās .

Savukārt grupas PI grupas Mēnestiņš bērniem bija iespējams pie karta dzīvnieka voljēra dzirdēt skolotājas lasījumu par tur mītošā dzīvnieka paradumiem un dzīvi.

Pavadīts brīnišķīgs un izzinošs rīts Siguldas Zoo.

Paldies par ekskursiju!

Informāciju sagatavoja

L.Nežborte un J.Baranovska