Labdarības Stādu tirdziņš Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās Ukrainas bērnu atbalstam

23.maijā saulainā pēcpusdienā Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās norisinājās labdarības Stādu tirdziņš Ukrainas bērnu atbalstam. Labdarības akcijas ietvaros vecākiem, vecvecākiem un mūsu draugiem bija iespēja par ziedojumu iegādāties bērnu izaudzētos stādus. Stādu tirdziņa mērķis bija piepildīt kāda bērna sapni Ukrainā. Visi saziedotoie līdzekļi, sadarbībā ar fondu ziedot. lv, tiks nodoti Jemiļčano bērnudārzam Žitomiras apgabalā Ukrainā

Saņēmām sirsnīgu video uzrunu un dziesmotu sveicienu no ukraiņu bērniem un bērnudārza vadītājas, kurā viņi pateicas Latvijas cilvēkiem par neizsīkstošu atbalstu. Ziemā par Latvijas iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem bērnudārziem Ukrainā iegādāti ģeneratori. Mūsu ziedojums būs artava ukraiņu bērnu sapņu piepildījumam par izglītību un priecīgu bērnību. Līdzekļi tiks izlietoti mūzikas instrumentu iegādei mūzikas nodarbībām.

Lai Stādu tirdziņš veiksmīgi noritētu, jau agrā pavasarī Allažu pirmsskolēni dabaszinātņu nodarbībās sēja, audzēja un vēroja savu dēstu attīstību, augšanu, rūpējās par stādiem. Kopā ar skolotājām bērni neatlaidīgi un mērķtiecīgi realizēja ideju par labdarības Stādu tirdziņu. Pieaugušie un bērni par ziedojumiem tirdziņā varēja iegādāties tomātu, gurķu, pupu, samteņu, lavmutīšu stādiņus, pupu sēklas, pārsteiguma dēstu podiņus. Ar lielu interesi pasākumā izsolīja strausa olu. Arī šie līdzekļi nonāks labdarībai.

Liela pateicība skolotājām un auklītēm par ieguldīto darbu gatavojoties tirdziņam!

Un sirsnīgs paldies vecākiem, vecvecākiem, draugiem – ikvienam, par ziedotajiem līdzekļiem, lai piepildītu kāda bērna sapni Ukrainā.

Kopā tirdziņā tika saziedoti 518,08 eiro!

Lai visiem bērniem laimīga bērnība!

Sagatavoja

Jana Baranovska,

dirrektores vietniece pirmsskolas izglītības jomā