Manas mājas ir Latvija!

Latvijas Valsts svētku pasākums Allažu pirmsskolas grupās.

17.novembrī ar svētku pasākumu “Latvijai 104.dzimšanas diena” noslēdzās Latvijas nedēļas pasākumi Allažu pamatskolas  pirmsskolas izglītības grupās.

Pašā svētku rīta agrumā PI grupu pagalmā Latvijas kontūru izgaismoja sarkanbalti sarkanās svecīšu liesmas, bet pārkāpjot slieksni katru ģimeni sagaidīja gaiši svinīga noskaņa un  muzikāls sveiciens.

Svētkus ieskandināja  himna un bērnu dziesmas. Klausījāmies  stāstu par Latvijas dārgumiem – par to, ko nevar nopirkt, par  mums pašiem, par valodu, par ģimeni, par  sarkanbalti sarkano karogu. Katras grupas skolotāja pasākumā mūs sveica ar savu  vēlējumu Latvijas svētkos.

Svētku izskaņā bērnus grupās  gaidīja vecāku sarūpēta  torte “Latvijai 104” un jautra svētku ballīte.

Informāciju sagatavoja:

Jana Baranovska

direktora vietniece pirmsskolas izglītībā.