Allažu pirmsskolnieki viesojas Mālpilī

7.decembrī Allažu pamatskolas pirmsskolas grupu Mākonīši un Mēnestiņi bērni devās mācību ekskursijā uz Mālpili.

Mūsu mērķis bija klātienē apmeklēt un iepazīties ar  Mālpils kultūras centru kā kultūras telpu. Izbaudījām Ziemassvētku noskaņu kultūras centra pagalmā, kurā mūs sagaidīja lielie egļu rūķi, Ziemeļbriedis un skaisti piesnigušās svētku egles, bet pašā vidū paslējies Ziemassvētku vēlmju namiņš.

Vēlāk Kultūras centrā apmeklējām Pētera Trupa muzikālo leļļu teātra izrādi bērniem Puteklītes Ziemassvētki. Izrādi uz Mālpili bija atvedis Liepājas ceļojošais leļļu teātris. Var teikt, ka mākslinieki ar savu priekšnesumu bērnus apbūra un iesaistīja kopīgā piedzīvojumā, lai Puteklīte atrastu un piedzīvotu savus Ziemassvētkus.

Kā mums gāja teātrī? Kādas atziņas bērni guva?  Es teātrī. Teātra noteikumi. Uzvedība teātrī. Teātra kultūra. Teātris. Teātra telpa. Izrāde.

Mācību ekskursija nemanot pārvērtās par ziemas ceļojumu pretī baltajai Ziemassvētku noskaņai.

Paldies PI grupu Mākonīši un Mēnestiņi skolotājām un auklītēm par uzņēmību, organizējot mācību ekskursiju!

Informāciju sagatavoja:

Jana Baranovska,

direktora vietniece pirmsskolas izglītībā