PI grupas bērni dodas Rudens mācību pārgājienā

4.oktobrī pirmsskolas grupas “Saulītes” bērni devās mācību pārgājienā uz Z/S “Bračas” noliktavām Allažos.

Bērni uzzināja, ka lielajā saimniecībā visvairāk audzē burkānus, Ķīnas kāpostus, puravus, kolrābjus, zirņus un cūku pupas. Mazākās platībās tiek audzēti kabači, cukīni, patisoni, brokoļi, lapu kāposti, saldā kukurūza, sviesta pupiņas, kāļi, rutki, rāceņi, turnepši, krāsainie burkāni un citi dārzeņi. Saimniecībā izaudzētie dārzeņi nonāk Latvijas veikalu plauktos.

Bērniem bija iespēja apskatīt, nogaršot, pasmaržot dažādus dārzeņus. Saimniece izrādīja darba procesu, kā tiek mazgāti un šķiroti burkāni. Bērni iepazinās ar darbu, kā tiek sagatavoti un fasēti dārzeņi nosūtīšanai uz veikalu. Apskatījām ledusskapjus, kur tiek glabāta gatavā produkcija.

Daudz jaunu zināšanu!

Sagatavoja Sanita Miezīte