Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivāls 2023

Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivāla 2023 ietvaros 7. un 8.septembrī akcijā “Priekšālasīšana” un “Priekšālasītājs” sadrbojās Allažu pamatskolas PI grupas, Allažu bibliotēka, Allažu bērni un jaunieši un Siguldas novada Jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis”.

Tika lasītas Anetes Meleces grāmata “Pazudušais miedziņš”, Ilonas Vīklandes (Ilon Wikland) ilustrētā Astrīdas Lindgrēnes grāmata “Protams, Lota māk braukt!”, Kotrīnas Zīles (Kotryna Zylė) “Dvēsele sviestmaižu kārbiņā” un autoru kolektīva “Netikumīgā” grāmatas.

8.septembrī Allažu PII grupiņas Mēnestiņi un Mākonīši bērni klausījās Romana Romanišina (Романа Романишин) un Andrijs Lesivs (Андрій Лесів) “Skaļi, klusu, čukstus” grāmatas lasījumu.

Sagatavoja:

Allažu pagasta bibliotēkas vadītāja Gunta Rudze