Mātes diena Allažu pamatskolas pirmsskolas grupās

PI grupā Mākonīši

10. maijā Allažu PI grupas Mākonīši bērni aicināja savus tuvos un mīļos uz Ģimenes dienas koncertu. Bērni bija sagatavojuši un iestudējuši dziesmu spēli –  izrādi “Kukulītis”. Izrādes skatītājiem bija sagatavotas biļetes, un ieejas maksa bija viena konfekte. Izrādi papildināja pavasara raibumiņi – latviešu tautasdziesmas, rotaļas un dejas. Pasākumā valdīja sirsnīga un mīļa noskaņa. Noslēgumā mammas saņēma bērnu gatavotos Mātes dienas apsveikumus un mīļu buču uz vaiga!

Sagatavoja skolotāja Iveta Linde

Mātes dienas pārgājiens – ekskursija PI grupā Saulītes

Š.g. 11. maijā “Saulīšu” grupas bērni kopā ar savām māmiņām devās aktīvā, muzikālā, teatrālā, mīļā, smaržīgā un garšīgā pavasara pārgājienā – ekskursijā.

Skaistākos pļavas ziedus, bērni kopā ar māmiņām, salasīja pašdarinātos groziņos.

Smaržīgo ievziedu pavēnī, māmiņas klausījās bērnu dziesmu un dzejoļu priekšnesumus.

Pārgājiens vijās caur putnu dziesmu piepildīto birzi, kur pavasara smaržu varēja sajust katrā ieelpā.

Tā kā pavasarī ļoti aktīvi ir kukaiņi, tad bērni, ar prieku, mudināja savas māmiņas iesaistīties nelielā pavasara skrējienā.

Pavasara pārgājiena noslēguma pārsteigums bija ekskursija pie biteniekiem. Biteniece Alda mūs laipni uzņēma savā īpašumā, kur izrādīja un stāstīja par čaklo kukainīšu dzīvi.

Māmiņas ar bērniem ērti iekārtojās, uz līdzpaņemtajām sedziņām, siltā un mierīgā vakara noskaņā degustēja veselīgos bišu produktus.

Vismīļākos vārdus, apsveikumus un apskāvienus māmiņām dāvāja bērni, vēlot veselību, izturību un mīlestību.

Paldies, mīļās māmiņas!

Sagatavoja skolotāja Dace Saulīte