Allažu pirmsskolas grupās atklāta izstāde “Iesim pasaulē!”

No 21. –  31.maijam Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās skatāma izstāde “Iesim pasaulē”. Izstāde veltīta PI izlaiduma grupas “Mākonīši “bērniem, viņu vecākiem, skolotājām un auklītei.

Izstādes nosaukumā ietverts moto – mēs šodien iesim pasaulē. Interesantu savstarpēju  dialogu veido pati izstādes tēma spārnu vēziens lidojumam, un izvēlēaisputna tēls, kas  simboliski attaino izlaiduma grupas bērnu tālāko izglītošanos  skolā, kur būs jauni piedzīvojumi un labi pārsteigumi.

Izstādē darbi iekārtoti tematiski:

• PI grupas Lāsīte bērnu darbi “Mazie stārķēni lielajā dzīvē”, aplikācijas tehnika,
  • PI grupa Zvaigznīte bērnu darbi “Košais papagailis”, guaša, aplikācijas tehnika;
  • PI grupa Saulīte bērnu darbi “Fantāzijas putns”, akvareļu tehnika;
  • PI grupa Mēnestiņš bērnu darbi “Brīnumputns”, guaša tehnika.

Izlaiduma grupas “Mākonīši” bērni kopā ar skolotāju I.Lindi  saviem darbiem pievienojuši interesantas atmiņas par piedzīvojumiem un ikdienas dzīvi pirmsskolā.

Izstādes apmeklētājus patiesi sajūsmina PI grupas Lāsīte pagatavotais telpiskais objekts “Stārķa ligzda”, kas tēlaini mums vēstī, ka katram mazam putniņam gribas kļūt par putnu lielu.

Izstādes darbus varēs aplūkot līdz š.g. 31.maijam.

Informāciju sagatavoja Jana Baranovska