Allažu pirmsskolas grupās viesojas Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”

11.aprīlī Allažu pirmsskolas izglītības grupās ar koncertlekciju “Kā putns meklēja savu pavasara dziesmu” viesojās Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Mūzikas nodaļas jaunie mākslinieki un pedagogi Elīna Gruzdiņa un Solveiga Vītoliņa.

Koncertlekciju vadīja un kolorītās vārniņas tēlā iejutās Elīza Krista Kurvīte.

Izpildītajās dziesmās ieskanējās sirsnīgas un priecīgas nokrāsas. Vokālā ansambļa un solistu izpildījumā dominēja melodiskums un viegli liriskais šarms. Skanēja mūzikas instrumenti – mazāk pazīstamais eifonijs un trompete.

Valdzināja jauno muzikantu priekšnesumu dabiskums, vienkāršība, gaume un kamerstils.

Paldies māksliniekiem un viņu pedagogiem par jauko, sirsnīgo un gaišo pavasara noskaņu!

Informāciju sagatavoja:

Jana Baranovska,

direktora vietniece pirmsskolas izglītībā