Karjeras stunda

Šorīt Allažu pamatskolas 3. klases skolēniem bija izzinoša un interesanta nodarbība par uzņēmējdarbību, pateicoties Džesikas krusttēvam Normundam, kurš dalījās ar savu pieredzi un dzīves stāstu. Normunds ne tikai atklāja, kā no idejas veidojas uzņēmums, bet arī iedvesmoja un izglītoja skolēnus par uzņēmējdarbības būtību, un kā no vienkāršas idejas var izveidot veiksmīgu uzņēmumu. Viņš dalījās ar savu ceļu no idejas līdz uzņēmumam, atklājot visus izaicinājumus un priekšrocības.


Nozīmīgi bija uzzināt arī par rakstura īpašībām un prasmēm, kas nepieciešamas veiksmīgam uzņēmējam. Viņš uzsvēra, cik svarīgi ir būt drosmīgam, harizmātiskam un inovatīvam. Šīs īpašības ne tikai palīdz veidot un attīstīt uzņēmumu, bet arī ļauj pārvarēt grūtības un izbaudīt sasniegumu prieku.
Paldies Normundam par atklātību un dalīšanos ar savu pieredzi! Liels paldies arī Džesikas mammai, ka noorganizēja mums šādu tikšanos!
Šādas tikšanās noteikti ir iedvesmojošs solis mūsu ceļā uz jaunām zināšanām un izaicinājumiem!

Informāciju sagatavoja

3. klases skolotāja

Līga Neimane