Turpinās Bērnu kultūras konsultatīvās padomes aktivitātes Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās

27.februārī Bērnu kultūras konsultatīvās padomes ietvaros,  Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas “Mākonīši” bērni, tiešraidē Zoom platformā tikās ar Rūtu Beiroti no savas lielās siltumnīcas. Rūta saimnieko zemnieku saimniecībā “Zutiņi”, kas atrodas dzimtas mājās “Lejnieki” Krimuldas pagastā. “Zutiņi” ir ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus kultūraugus – sākot ar graudaugiem un pupām, beidzot ar tomātiem un ziediem.  Bērniem bija iespēja ieskatīties – vai siltumnīca darbojas ziemas apstākļos, vai tur jau aug kādi augi.

Bērni kopīgi ar Jolantu Borīti un Rūtu Beiroti pārrunāja, kādas pasakas ir zināmas par augiem. Bērni iepazinās ar  dažādām grāmatām par augiem no novada bibliotēkām.

Kā arī J. Borīte dāvināja bērnudārzam I. Čeksteres grāmatu – “100 vainagi Latvijai”.

Nodarbības izskaņā vienojāmies par tikšanos klātienē marta beigās, lai ķertos klāt pie sēšanas un stādīšanas darbiem.

Informāciju sagatavoja

skolotāja Iveta Linde