SIGULDAS ROBOTU KAUSS 2023

Sestdien, 25. februārī, Siguldas pilsētas vidusskolā notika 15. Latvijas robotikas čempionāta posms “Siguldas robotu kauss 2023”. Šajās sacensībās Allažu pamatskola tika pārstāvēta divās disciplīnās LEGO Sumo un LEGO Folkrace.

Pateicoties mūsu lieldraugiem Kokpārstrādei’98, kas pagājušā gada izskaņā dāvināja skolai dizaina kabineta aprīkojumu, kurā ietilpa arī 10 LEGO EV3 komplekti, 9. klases skolēniem datorikas stundās tika dota iespēja savas programmēšanas prasmes īstenot Lego Mindstorm   vidē. Lai gan jaunieši ar Lego EV3 programmu sāka strādāt tikai pirms nepilna mēneša, mums ir patiess prieks par jauniešiem – Kristu Kārli G., Reini Ralfu B., Tomu B., Santu G. un Kristu Z., kas uzdrīkstējās un piedalījās šajās sacensībās gūstot pieredzi un cīnoties ar profesionāliem entuziastiem ne tikai no Latvijas, bet arī no kaimiņvalstīm.