KRĀSAINO SMILŠU sajūtu nodarbība

4.martā Allažu pirmsskolēniem bija iespēja piedalīties krāsaino smilšu nodarbībā.

Pasākumu vadīja Daiga Kaufmane jeb kā viņa pati saka –  krāsaino smilšu burve.
Daiga radījusi zīmolu “Smilšu grauds”, kas sevī ietver kaut ko līdz šim nebijušu.

Vadītāja bērnus iedvesmoja ar savu stāstu par smilšu brīnumainajām pārvērtībām. Iesaistot taktilās sajūtas un maņas, bērni kopā ar vadītāju prakstiski veidoja smilšu glezniņas, sajūtot krāsas un emocijas.

Smilšu gleznas ir veids, kā saglabāt šo birstošo skaistumu tik ilgi, cik to vēlamies, lai pēc laika atkal aplūkotu un atsvaidzinātu sajūtas, kuras radās veidojot darbu.
Krāsaino smilšu nodarbības laikā  bērns sevi mākslinieciski pilnveido un izzin smilšu fiizkālās īpašības.

Pirmsskolēni nodarbības laikā ļāvās savai radošajai enerģijai, darot kaut ko ārpus ikdienas ierastā.

Sagatavoja Jana Baranovska,

direktora vietniece pirmsskolas izglītības jomā