Iepazīstamies! Profesija pavārs.

18. janvārī Allažu pirmsskolas izglītības grupās Profesiju nedēļas ietvaros pie mazajiem Mākonīšiem ciemojās Roberta omīte – Irēna Želve. Irēna ir profesionāla pavāre un ilgus gadus strādājusi par šefpavāru restorānā “Sēnīte”.

Bērni redzēja, kā galdu dekorē īsts profesionālis, sākot no sviesta gailenītēm līdz pat gurķīšu groziņiem. Roberta Omīte atklāja mums dažādas ēst gatavošanas nianses un dalījās ar mums savā stāstā par pavāra darbu un piedzīvojumiem tajā.

Irēna bija parūpējusies, lai bērni iesaistītos ēdienu gatavošanā. Visi kopā gatavojām sāļos un saldos iesmiņus, pildījām groziņus, rullējām lavašu, griezām banānus, kā arī ņēmām nost mandarīniem baltās dzīsliņas.

Pēc ražīgās darbošanās, bērni baudīja sava darba augļus. 

Izsakam pateicību Irēnai Želvei par lielisko praktiskās nodarbības organizēšanu un vadīšanu, par ieguldījumu pirmsskolas grupas Mākonīši mācību un savstarpējās sadarbības projektā “Profesijas”.

Paldies Mākonīšu vecākiem un vecvecākiem par atbalstu un aktīvu iesaistīšanos grupas dzīvē.

Sagatavoja Iveta Linde