Ziemassvētu koncerts

15.decembrī Allažu pirmsskolas grupās izskanēja Ziemassvētku koncerts.

Tajā mūs ar savu skanējumu iepriecināja vokālais ansamblis no Mālpils. Koncertā piedalījās Sanita Vītuma (alts), Dace Kursīte (mecosoprāns), Iveta Grolle (soprāns), Juris Vītuma (tenors).

Mūziķi apvienojušies saskanīgā ansamblī un radījuši Ziemassvētku laika programmu, kuras pirmatskaņojumu piedzīvojām tieši šeit Allažos. Programmas “Ziemassvētku dziesmas“ pamatā ir gan pasaulē pazīstamās Ziemassvētku dziesmas “Zvaniņš skan”, “Ak, eglīte”, gan labi pazīstamās latviešu komponistu dziesmas – “Svētki ledus pilī”, “Piparkūkas danco” un citas. Koncerta īpašo noskaņu papildināja gan dziedājumi a capella, gan dažādo tembru mūzikas instrumentu harmonija – ģitāra, marimba, zvaniņi, sitamie kociņi, zvārgulīši.

Noslēgumā mūziķi mazos klausītājus pārsteidza ar pašu sarūpētiem Ziemassvētku kārumiem.

Lai gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Sagatavoja

Jana Baranovska