2.klase ciemojas SAC “Gaismiņas”

Projekta “Sporto visa klase” ietvaros Allažu pamatskolas 2.klasei bija jāizdara labais darbiņš.
Bērni un skolotāja nolēma iepriecināt SAC “Gaismiņas”. Šim apciemojumam skolēni sāka gatavoties jau laicīgi. Nedēļas laikā tika sagatavota neliela koncerta programma ar dziesmām un dejām, gatavoti Lieldienu apsveikumi katram sociālā aprūpes centra iemītniekam, kā arī sarūpēts neliels gardumiņš. Bērni kopā ar sociālā aprūpes centra iemītniekiem jauki kopā pavadīja laiku zīmējot, parunājoties un vienkārši esot blakus.

Šis bija mirklis, lai uz brīdi apstātos un palūkotos, kas notiek mums apkārt un kā dzīvo mūsu līdzcilvēki. Skolēnu prieks par paveikto un daloties sarūpētajos gardumos ar tiem, kam tas patiešām vajadzīgs, gan mums pašiem atgādināja, ka labus darbus darīt ir forši ne tikai svētkos, bet arī ikdienā!
Šī bija ļoti sirsnīga un vērtīga pieredze!
Noteikti organizēsim vēl kādu jauku tikšanos!

Rakstu sagatavoja

Līga Neimane

2.klases audzinātāja